Przedstawiam reportaż ze ślubu oraz wesela Karoliny i Mateusza . Wydarzenia te miały miejsce w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku oraz Domu Ludowym w Mymoniu.

Zarówno przygotowania, jak i sama uroczystość charakteryzowały się powrotem do staropolskich tradycji regionu. Zwieńczeniem wszystkiego była sesja plenerowa w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku – największym w Polsce muzeum na wolnym powietrzu.

Ciekawe miejsca, niepowtarzalne wydarzenia, cudowni ludzie…

Zapraszam do oglądania.

3 komentarze

  1. Wspaniała współpraca, wspaniały efekt. Krzysztof jesteś profesionalistą z wyczuciem.!! Życzę wielu sukcesów, czekają już za rogiem!!

  2. Karolina Szałankiewicz

    Świetny fotograf! Wspaniałe zdjęcia! Ponadczasowa pamiątka!

  3. Katarzyna

    Wydaje się że najważniejsze chwile w życiu można dobrze zapamiętać…….. ale uwiecznienie ich to największy prezent jaki można sobie sprawić. Talent, pasja i miłość do fotografii to coś co Krzysztof łączy ze sobą i dzięki temu powstaje coś magicznego. Kontakt z klientem i efekty każdej współpracy są niesamowite, nie boję się rzec że są z dnia na dzień coraz to lepsze.
    Pozostaje tylko POLECAĆ i uświadamiać innych że w najważniejszych chwilach naszego życia warto dokonać dobrego wyboru fotografa, dlatego ja bez wątpienia wybrałabym Krzysztofa po raz kolejny.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *